Programista PHP / Web Developer

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmować się tworzeniem i rozwojem firmowych serwisów internetowych oraz dedykowanych aplikacji (JS + PHP + MySQL)

Miejsce pracy: Wrocław

Oferujemy:

  • Stabilną pracę na pełny etat w młodym i kreatywnym zespole (umowa o pracę),
  • Udział w ciekawych projektach,
  • Możliwości indywidualnego rozwoju,
  • Dużą samodzielność,
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy.

Wymagania:

  • Dobra znajomość PHP 5,
  • Znajomość baz danych MySQL,
  • Bardzo dobra znajomość technologii internetowych (XHTML, CSS, JQuery),
  • Znajomość Photoshop
  • Umiejętność pracy w zespole, kreatywność, komunikatywność, odpowiedzialność,
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodne korzystanie z dok. Technicznej,

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy w zespole programującym w PHP i MySQL,
  • Umiejętność programowania zorientowanego obiektowo,
  • Znajomość frameworków: Laravel, Codeigniter

Kontakt

Maciej Klag - IT project manager
maciej.klag@format.wroc.pl